TBS Medya 2012 yılında TBS Eğitim Grubu bünyesinde kurulmuş olan bir medya ajansıdır. Deneyimli ekibiyle profesyonel çözümler üreten TBS Medya, her projenin tüm gereksinimlerini karşılayabilecek teknolojik ekipmanlarıyla ve uzun yıllardır medya sektöründe hizmet veren tüm ekibimizle çalışmalarını sürdürmektedir.

KURUMSAL FİLMLER:
Kurumsal tanıtım filmi kendinizi ve işinizi anlatmanın en kolay ve en ilgi çekici yollarından biridir. Kurumsal tanıtım videosu yaptığınız işi, vermek istediğiniz mesajları, çalışma sisteminizi, işçilerinizin ve çalışanlarınızın iş konusundaki profesyonel yaklaşımlarını kaliteli çekimlerle yaparak algısı yüksek kurgularla sizlere sunuyoruz.

SOSYAL MEDYA İÇERİKLERİ:
Sosyal medya yönetimi, markaların belirli stratejiler doğrultusunda Facebook, İnstagram, Linkedin ve Twitter gibi mecralarında sosyal medya hesaplarının yönetme ve yürütme sürecini profesyonel ekibimizle yönetiyoruz.

ETKİNLİK ÇEKİMLERİ:
Etkinlik ve organizasyonlarınız tek-ikili veya çoklu kamera ve hd reji sistemi kullanılarak çekilebilmektedir.Çekimlerde drone-jimmy jib-handle gimbal gibi çekim ekipmanları kullanılabilmektedir. Ayrıca etkinliklerinizde profesyonel fotoğraçılarımızda hizmet vermektedir.